menu

Naši kandidáti

Ing. Robert Charvát
Jmenuji se Robert Charvát. Jsem ženatý a radost nám dělají tři děti. V Jehnicích žiji od malička a mám to tady rád. Podporuji místní kulturní a společenský život. Osm let jsem byl předsedou Sdružení rodičů, které pořádá různé akce pro děti a oblíbený ples ZŠ Jehnice. Patřím ke spoluzakladatelům spolku Jehnice na pohodu, který pro vás a vaše děti organizuje různé sportovně-kulturní akce. Práce pro Jehnice mě baví a při zvolení chci vést všechny zastupitele k vzájemné komunikaci, respektování názorů a hledání kompromisů. Cítím, že tohle teď Jehnice potřebují nejvíc a od zastupitelů očekávají.
Obchodní manažer
Mgr. Pavel Svirák
Jmenuji se Pavel Svirák, mám 4 syny a statečnou manželku. V Jehnicích bydlím 19let a jako případný zastupitel bych rád prosadil otevřený přístup obce k občanům - chci úřad pro lidi, ne opačně. Jako daňový poradce mám blízko k finanční problematice, a proto bych se v rámci zastupitelstva rád věnoval financím obce.
Daňový poradce
Bc. Vojtěch Sýkora
V Jehnicích bydlím již od mala, znát mě můžete např. z hodové chasy, kterou jsem i v posledních letech několikrát vedl jakožto hlavní stárek. Je mi 23 let, studuji na fakultě informatiky Masarykovy univerzity a současně také pracuji jakožto softwarový vývojář. Věřím, že skrze své pracovní zaměření bych Jehnicím dokázal pomoct jít s dobou a postupně se více orientovat digitálním směrem. Dlouhou dobu v zastupitelstvu také chyběl hlas mladé generace, a i to bych rád změnil.
SW vývojář
Ing. Iveta Brůhová
Jmenuji se Iveta Brůhová a v Jehnicích provozuji masážní salón, kde vám ráda spravím záda po náročném dni masáží. Ráda pro vás také zajišťuji aktivity jako přednášky v komunitním centru, bazary, deskohraní a hlavně pak rodinné akce na náměstí. A protože je mi téma rodinné a sociální politiky blízké, ráda bych se chtěla tímto zabývat při zvolení nadále.
OSVČ
Bc. Michal Ekl
Mé jméno je Michal Ekl a v Jehnicích žiji teprve krátce v nové výstavbě okolo bývalého pivovaru. S rodinou jsme dlouho hledali, kde bychom se usadili a Jehnice nás jednoduše okouzlily. Mou profesí je projektové řízení, což je obor postavený na komunikaci a hledání ideálních řešení pro všechny zúčastněné strany. Zároveň jsem zaměřený na dotahování věcí do konce. Tyto zkušenost bych rád nabídl i Jehnicím a pomohl tak jejich rozvoji. Jelikož mám malé děti, rád bych se zaměřil na to, co trápí rodiny, ale i na občanskou vybavenost Jehnic.
Projektový manažer v IT
Ing. Martina Klejchová
Jmenuji se Martina Klejchová a v Jehnicích bydlím spolu s rodinou od roku 2009. Jsem rodilá Brňačka a před nastěhováním do Jehnic jsem bydlela v 11. patře paneláku. Vesnický ráz Jehnic, byť se jedná o brněnskou městskou část, mě okouzlil hned první den, co jsme se nastěhovali. Tuto vesnickou atmosféru bych si přála co nejdéle zachovat. Chtěla bych vytvořit z jehnického náměstí místo, které je moderní a přesto nabízí příjemný prostor pro sousedské setkávání, místo s lavičkami, zelení i kvetoucími ostrůvky, ale také s multifunkčním prostorem pro rodiny s malými i odrostlejšími dětmi, čisté a bezpečné, lákající k zastavení a setkávání.
Lektorka
Bc. Jiřina Vaňková
Jmenuji se Jiřina Vaňková, je mi 52 let a pracuji jako fyzioterapeut. Mám tři dospělé děti. Do Jehnic jsem se přistěhovala s rodinou před 17 lety. Tuto městskou část jsem si vybrala, protože je v klidném prostředí obklopená lesy a její velikost i dostupnost do centra města mně přišla jako velmi příjemná. Přála bych si, aby tento ráz městské části byl zachován i do budoucna. Prioritou je pro mě sousedská sounáležitost a bezpečné a klidné prostředí pro všechny věkové kategorie občanů Jehnic.
Vedoucí fyzioterapie
Ing. Petr Ullmann
Jmenuji se Petr Ullmann a pocházím z Ostravy. Studium a profesní život jsem započal v Praze a v roce 2005 jsme se s manželkou přestěhovali do Jehnic, které jsme si vybrali k životu pro nás a naše tři děti. Věnuji se skautingu, vedeme na Vranově družinu malých kluků, se kterými se scházíme k hrám, chodíme na výlety a vedeme je k lásce k lidem i přírodě. V našem okolí si vážím divoké a pestré krajiny, kterou vnímám jako naše společné bohatství a rád naslouchám odborníkům z řad přírodovědců, jak podporovat tuto krajinu rozmanitou a zdravou. V Jehnicích mi chybí sportoviště pro kluky a holky jako je např. v Lelekovicích, na Vranově nebo v Ořešíně. Profesně mohu nabídnout 26 let zkušeností v oblasti firemních financí a financování projektů. Věřím, že v týmu kolegů a kolegyň v našem sdružení se nám s pomocí obyvatel Jehnic podaří dosavadní spíše venkovský ráz Jehnic ochránit a udělat je lepším místem také pro společenský život mezi námi, sousedy.
Povolání